Кръг 10

24.10, 17:45
Царско село
Локомотив Пд
24.10, 20:15
Левски
Черно море
25.10, 12:30
ЦСКА 1948
Славия
25.10, 17:45
Арда Кърджали
ЦСКА
25.10, 20:15
Монтана
Лудогорец
26.10, 17:15
Ботев Пд
Ботев Враца
26.10, 19:30
Етър Велико Търново
Берое

Кръг 11

20:00
Локомотив ГО
Хебър

Кръг 6

22:00
Астън Вила
Лийдс Юнайтед

Кръг 7

22:00
Елче
Валенсия

Кръг 5

21:30
Щутгарт
Кьолн

Кръг 5

21:45
УС Сасуоло
ФК Торино

Кръг 8

22:00
Рен
Анже

Кръг 12

24.10, 14:00
Динамо Москва
Сочи
24.10, 16:30
Зенит
Рубин Казан
24.10, 19:00
Локомотив Москва
Ротор Волгоград
24.10, 19:00
Краснодар
Спартак Москва
25.10, 13:00
Урал
Тамбов
25.10, 15:30
Ростов
Химки
25.10, 18:00
Ахмат Грозни
Уфа
26.10, 18:00
ЦСКА Москва
Арсенал Тула

Кръг 2

27.10, 19:55
Локомотив Москва
Байерн Мюнхен
27.10, 19:55
Шахтьор Донецк
Интер Милано
27.10, 22:00
Атлетико Мадрид
Залцбург
27.10, 22:00
Борусия Мьонхенгладбах
Реал Мадрид
27.10, 22:00
Порто
Олимпиакос
27.10, 22:00
Олимпик Марсилия
Манчестър Сити
27.10, 22:00
Ливърпул
Мидтиланд
27.10, 22:00
Аталанта Бергамо
Аякс
28.10, 19:55
Краснодар
Челси
28.10, 19:55
Истанбул Башакшехир
Пари Сен Жермен
28.10, 22:00
Севиля ФК
Рен
28.10, 22:00
Клуб Брюж
Лацио
28.10, 22:00
Борусия Дортмунд
Зенит
28.10, 22:00
Ференцварош
Динамо Киев
28.10, 22:00
Ювентус
Барселона
28.10, 22:00
Манчестър Юнайтед
РБ Лайпциг
Класиране
всички мачове: 24

Кръг 2

29.10, 19:55
АЕК Атина
Лестър Сити
29.10, 19:55
Антверп
Тотнъм Хотспър
29.10, 19:55
Заря
Спортинг Брага
29.10, 19:55
Цървена звезда
Слован Либерец
29.10, 19:55
Гент
Хофенхайм
29.10, 19:55
Фейенорд
Волфсбергер
29.10, 19:55
ЦСКА Москва
Динамо Загреб
29.10, 19:55
ЛАСК Линц
Лудогорец
29.10, 19:55
Сивасспор
Макаби Тел Авив
29.10, 19:55
Карабах
Виляреал ФК
29.10, 19:55
Лил
Селтик
29.10, 19:55
Милан
Спарта Прага
29.10, 22:00
Бенфика
Стандарт Лиеж
29.10, 22:00
Реал Сосиедад
Наполи
29.10, 22:00
Гранада
ПАОК
29.10, 22:00
Омония Никозия
ПСВ
29.10, 22:00
Рейнджърс
Лех Познан
29.10, 22:00
Рома
ЦСКА
29.10, 22:00
Ница
Апоел Беер Шева
29.10, 22:00
Славия Прага
Байер Леверкузен
29.10, 22:00
Молде
Рапид Виена
29.10, 22:00
Арсенал
Дъндолк ФК
29.10, 22:00
ЧФР Клуж
Йънг Бойс
29.10, 22:00
АЗ Алкмаар
Риека

Кръг 7

21:45
Нотингам Форест
Дарби Каунти

Кръг 8

24.10, 19:15
Логронес
КД Луго
24.10, 19:15
Картахена
Лас Палмас
24.10, 21:30
Кастейон
Жирона ФК
24.10, 21:30
Алмерия
Фуенлабрада
25.10, 17:00
Спортинг Хихон
Понферадина
25.10, 19:15
Тенерифе
Еспаньол
25.10, 19:15
Леганес
Реал Овиедо
25.10, 21:30
Малага
КД Мирандес
25.10, 21:30
Албасете
Райо Валекано
25.10, 22:00
Реал Сарагоса
Сабадел
26.10, 19:00
Алкоркон АД
Майорка

Кръг 5

19:30
Нюрнберг
Карлсруе
19:30
Ян Регенсбург
Айнтрахт Брауншвайг

Кръг 5

22:00
ФК Емполи
Пиза 1909

Кръг 6

20:00
Касъмпаша
Гьозтепе

Кръг 5

22:30
Тондела
Портимонензе

Кръг 12

24.10, 17:00
Килмарнък
Хибърниън
24.10, 17:00
Мъдъруел
Рос Каунти
24.10, 17:00
Сейнт Мирън
Хамилтън Академикал
24.10, 17:00
Сейнт Джонстън
Dundee United
25.10, 14:00
Абърдийн
Селтик
25.10, 17:00
Рейнджърс
Ливингстън

Кръг 10

21:45
Кортрийк
Андерлехт

Кръг 6

24.10, 18:15
АЕЛ Лариса
Арис Солун
24.10, 19:00
ПАОК
Олимпиакос
24.10, 20:30
Панатинайкос
Волос
25.10, 16:00
Астерас Триполис
ОФИ Крит
25.10, 18:15
Аполон Смирнис
Ламия
25.10, 20:30
ПАС Янина
АЕК Атина
26.10, 19:30
Атромитос
Панетоликос

Кръг 6

24.10, 17:30
ВВВ Венло
Аякс
24.10, 19:45
Утрехт
Твенте
24.10, 21:00
Цволе
Вилем II
24.10, 22:00
Хееренвеен
ФК Емен
25.10, 13:15
Фортуна Ситард
Грьонинген
25.10, 15:30
Витес
ПСВ
25.10, 15:30
Спарта Ротердам
Хераклес
25.10, 17:45
Ваалвайк
Фейенорд
25.10, 21:00
АДО Ден Хааг
АЗ Алкмаар